(067) 539 03 47
(096) 044 09 09
Передзвонити
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Головна Приклади впроваджень Софт для автоматизації паб-кафе в Кіровограді

Софт для автоматизації паб-кафе в Кіровограді

Власник звернувся з проханням автоматизувати бізнес-процеси в закладі буквально за 15 днів до відкриття ресторану. З огляду на стислі терміни, обмежений бюджет і вимоги до функціональності, не дивлячись на великий вибір ПО (1С, АТОЛ, R-Keeper, Штрих-М, Даліон, Перший Біт, iiko, LiteBox), було прийнято рішення побудувати систему на базі софта для автоматизації паб-кафе Microinvest.

Були розгорнуті два робочих місця: одне - Microinvest Склад Pro Light в режимі ресторан, друге - Microinvest Склад Pro на комп'ютерах замовника. Встановлено чекові принтера на кухні і в барі. Автоматизація робочого місця офіціанта організована на базі стандартного комп'ютера і монітора, управління і введення замовлень здійснюється мишкою, що дозволило власнику мінімізувати інвестиції в автоматизацію паб-кафе.

Навчання адміністраторів ведення обліку в Microinvest Склад Pro зайняло кілька днів і дозволило почати заповнення бази даних з урахуванням вимог замовника і специфіки ПО Microinvest. Необхідність ведення калькуляційних і технологічних карт була повністю вирішена установкою Microinvest Nutrition Calculator. Офіціанти були навчені безпосередньо перед початком роботи закладу. В процесі авторського супроводу об'єкта, визначилися з набором необхідних звітів для адміністрування, проаналізували і усунені функціональні помилки при формуванні бази даних.

Програмне забезпечення для автоматизації

Microinvest Склад Pro

Microinvest Склад Pro Light

Microinvest Nutrition Calculator

Торгове обладнання

Чековий принтер Posiflex Aura 6800 (бар)

Чековий принтер Citizen CT-S280 (кухня)