(067) 539 03 47
(096) 044 09 09
Передзвонити
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Головна Заходи

Заходи

Ззапрошуємо відвідати наш стенд в рамках виставки «Індустрія торгівлі», яка є ключовою подією українського ринку рітейлу та демонструє повний спектр рішень для магазинів, закладів громадського харчування, стріт-фуду, розважальних зон.
Дата: 15.02.2021
Компанії Microinvest (Болгарія) і Технопарк плюс (Україна) взяли участь у спеціалізованій виставці "Індустрія гостинності" в Одесі. Ця, єдина на півдні України, виставка присвячена ресторанно-готельного бізнесу. Це місце зустрічі професіоналів індустрії гостинності: виробників і постачальників, компаній і асоціацій в переддень літнього курортного сезону.
Дата: 03.04.2018
Компанії Microinvest (Болгарія) і Технопарк плюс (Україна) взяли участь у спеціалізованій виставці "Готельний та ресторанний бізнес" в м. Львів. Спеціалізована виставка «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» – це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, Це місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів. Відвідувачами виставки стали власники, менеджери та ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності.
Дата: 03.04.2018
Семінар був проведений спільно компаніями Microinvest (Болгарія) і Технопарк плюс (Україна). Були присутні як наші постійні партнери, які не один рік працюють з ПО Microinvest, так і майбутні партнери, які планують співпрацю.
Дата: 07.11.2017